شرایط قرمز کرونایی الکامپ بیست و ششم را به تعویق انداخت

قرمز شدن شهر تهران به دلیل شدت گرفتن شیوع ویروس کرونا، نمایشگاه بین المللی الکامپ را تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت.

به گزارش راه فناوری، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که قرار بود از ۱۸ تا ۲۱ تیر در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار شود، به زمان دیگری موکول شد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام صنفی تهران تاریخ جدید برپایی نمایشگاه، متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود. اطلاعات واخبار تکمیلی از طریق سایت برگزاری این نمایشگاه اعلام خواهد شد.

هفته گذشته محمدجواد قنبری، معاون امور نمایشگاهی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور در نشست خبری این نمایشگاه اعلام کرده بود که در صورت قرمز شدن وضعیت تهران این نمایشگاه به زمان دیگری موکول خواهد شد. او گفته بود:‌ «ما مجوز رسمی وزارت بهداشت را در خصوص برگزاری نمایشگاه در شرایط زرد و نارنجی دریافت کرده‌ایم اما با ستاد ملی مقابله با کرونا در تعامل هستیم تا شرایط را بسنجیم و در صورت قرمز شدن تهران زمان برگزاری نمایشگاه به زمان دیگری موکول می‌شود.»

پیش‌تر از این، نظام‌الدین خوارزمی، رئیس شورای مرکزی نصر کشور در نامه‌ای که هشتم تیرماه منتشر شد، خطاب به حسن زمانی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا و عدم واکسیناسیون گسترده درخواست کرده بود که این نمایشگاه حداقل سه ماه به تعویق بیفتد.

این نامه با واکنش حسین اسلامی، رئیس نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران همراه شده بود. او در نشست خبری این نمایشگاه در پاسخ به یکی از خبرنگاران گفت: « انتشار این نامه در فاصله ۱۰ روز مانده به برگزاری الکامپ با چه نیت و قصدی است، نمی دانم اما آنچه که مسلم است اینگونه چالش‌ها مغایر با منافع صنف فناوری اطلاعات است.»

سال گذشته نیز برگزاری الکامپ به دلیل شیوع ویروس کرونا بارها به تعویق افتاد و در نهایت این نمایشگاه طی سال ۹۹ برگزار نشد.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.