نادری‌منش، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات شد

محسن نادری‌منش به سمت سرپرست سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد. این اولین حکم انتصاب عیسی زارع‌پور در مقام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم به شمار می‌رود.

به گزارش راه فناوری، نادری‌منش که از آبان ۹۷ عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات بود، اکنون به عنوان سرپرست این سازمان منصوب شده است. با پایان یافتن دوران دولت دوازدهم، امیر ناظمی رئیس سازمان فناوری اطلاعات از این سازمان جدا شده و با وزارت علوم بازگشت. بدین ترتیب سازمان فناوری اطلاعات بدون رئیس بود.

نادری‌منش در ابتدا عضو غیر موظف هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات بود؛ اما در اردیبهشت ۹۸ به عنوان عضو موظف منصوب شد.

رییس مرکز حراست تغییر کرد

همچنین در حکمی دیگر، یوسف امیری با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به عنوان رئیس مرکز حراست این وزارتخانه منصوب شد. پیش از این و از شهریور ۹۶، محمدرضا فنایی رئیس مرکز حراست وزارت ارتباطات بود.

زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم معارفه رئیس جدید مرکز حراست این وزارتخانه با اشاره به حساسیت کار در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: «وزارت ارتباطات در دوره جدید نقش پیشران بقیه حوزه‌ها را برعهده دارد و توقع از این وزارتخانه به نسبت گذشته بسیار بالا رفته است و باید به این حسن اعتماد به بهترین شکل پاسخ داده شود.»

 
مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.