تصاویر رندر گلکسی S22 اولترا با برجستگی عمودی دوگانه دوربین منتشر شد

طبق تصاویر رندر منتشر شده، شاید گلکسی اس ۲۲ اولترا دوربین P-شکل نداشته باشد و سامسونگ چیدمان دوربین را به‌صورت عمودی در دو برجستگی در نظر بگیرد.

به گزارش راه فناوری، سامسونگ پرچم‌دار بعدی خود، گلکسی اس ۲۲ اولترا را به‌زودی معرفی خواهد کرد و چندی پیش تصاویر رندر مختلفی از این گوشی مشاهده کرده بودیم؛ اما در گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، تصاویر رندر به‌روز‌شده‌ای از گلکسی اس ۲۲ اولترا توسط LetsGoDigital با همکاری Technizo Concept و چیدمان دوربین متفاوت ارائه شده است. پس از انتشار اولین تصاویر رندر گلکسی اس ۲۲ اولترا، IceUniverse تصاویر رندر دیگری در حساب توییتر خود منتشر کرد و پیشنهاد داد که احتمال دارد سامسونگ چیدمان دوربین‌ها را به‌صورت عمودی و مانند گلکسی نوت ۱۰ پلاس در نظر بگیرد.

اولین تصویر رندر گلکسی اس ۲۲ اولترا با دوربین P-شکل
اولین تصویر رندر گلکسی اس ۲۲ اولترا با دوربین P-شکل

 

به‌ جای دوربین P-شکل که در تصاویر رندر OnLeaks مشاهده کردیم، در رندر‌های به‌روزشده چیدمان دوربین درست مانند طرحی که ماه گذشته IceUniverse پیشنهاد داد، در دو برجستگی کوچک‌تر به‌صورت عمودی تعبیه شده است. LetsGoDigital اشاره می‌کند که شکل P ماژول دوربین از طرح کلی ماکت که سازندگان قاب برای آزمایش کاور گوشی استفاده می‌کنند، گرفته شده است.

 

انتظار می‌رود دوربین‌های اصلی (۱۰۸ مگاپیکسل) و دوربین اولتراواید (۱۲ مگاپیکسل) گلکسی اس ۲۲ اولترا مشابه نسل قبل باشد؛ اما دو دوربین تله‌فوتو احتمال دارد به‌روز شوند. حسگر‌های تله‌فوتو با زوم اپتیکال ۳ برابر و حسگر تله‌فوتو پریسکوپ با زوم اپتیکال ۱۰ برابر ممکن است وضوح تصویر ۱۰ مگاپیکسل تا ۱۲ مگاپیکسل داشته باشد. بر اساس ادعای LetsGoDigital، ‌همه‌ی دوربین‌ها در گلکسی اس ۲۲ اولترا از ویژگی لرزشگیر اپتیکال (OIS) برخوردار خواهند بود و تنها دوربین اولتراواید از لرزشگیر اپتیکال بهره نخواهد برد.

 

انتظار می‌رود سامسونگ زبان طراحی گلکسی اس ۲۲ اولترا را تغییر بدهد تا بیشتر به گلکسی نوت ۲۱ اولترا شبیه باشد؛ به‌طوری‌که درگاه اختصاصی S Pen در داخل گوشی نیز در نظر گرفته شده است. تصاویر رندر رنگ‌های سفید، قرمز تیره و مشکی را نشان می‌دهد. LetsGoDigital یادآور می‌شود که این رنگ قرمز مشابه گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۹ است.

 

اعتقاد بر این است که مدل اولترای سری گلکسی اس جانشین سری گلکسی نوت خواهد شد. چندی پیش گزارش شد که به دلیل تأخیر طولانی سری گلکسی اس S21 FE، رونمایی از گلکسی اس ۲۲ اولترا نیز به تعویق افتاده است. احتمال دارد سری گلکسی اس ۲۲ در اواخر ماه فوریه در کنگره جهانی موبایل معرفی شود.

 

ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.