تلگرام یک سرویس حق اشتراک برای حذف تبلیغات ارایه خواهد کرد

تلگرام به‌دنبال راه‌اندازی یک سرویس اشتراکی است که کاربران با پرداخت هزینه‌ی آن می‌توانند تبلیغات کانال‌های این پیام‌رسان را حذف کنند.

تلگرام از ماه اکتبر تبلیغات در کانال‌های بزرگ را که تعداد اعضای آن‌ها بیش از هزار نفر باشد آغاز کرد.

به گزارش MsPoweruser، پاول دورف، مدیرعامل تلگرام امروز اعلام کرد که این پلتفرم قصد دارد یک سرویس اشتراکی جدید ارائه دهد که کاربران با عضویت در این سرویس، تبلیغات ارائه شده در کانال‌ها را مشاهده نخواهند کرد.

وی در توضیحات خود گفت:

بسیاری از کاربران پیشنهاد ارائه‌ی قابلیتی را دادند که امکان غیرفعال کردن تبلیغات رسمی در کانال‌های تلگرام را در اختیار آن‌ها قرار دهد. امروز ما دو تغییر دیگر را معرفی می‌کنیم:

۱- کاربران قادر خواهند بود تبلیغات رسمی کانال‌ها را غیرفعال کنند.

ما از مدتی قبل، کار روی این ویزگی جدید را آغاز کرده‌ایم و با اشتیاق منتظر راه‌اندازی آن در ماه جاری هستیم. این ویژگی می‌تواند در قالب یک اشتراک ارزان‌قیمت در دسترس قرار گیرد که به همه‌ی کاربران اجازه می‌دهد به‌طور مستقیم از توسعه‌ی تلگرام حمایت مالی کرده و هیچ تبلیغی در کانال‌ها مشاهده نکنند.

۲- مالکان کانال‌ها می‌توانند تبلیغات رسمی در کانال خود را برای همه‌ی کاربران غیرفعال کنند.

برخی از مدیران کانال‌ها نیز تمایل دارند تبلیغات را در کانال‌ خود برای همه‌ی کاربران غیرفعال کنند. درحال‌حاضر درحال محاسبه‌ی شرایط اقتصادی این گزینه هستیم. با فرض بر اینکه هزینه ی کافی برای نمایش آگهی‌ها وجود داشته باشد، تبلیغ‌کنندگان به‌زودی می‌توانند یک آگهی نامرئی در هر کانال قرار دهند.

ما کار روی ویژگی‌هایی که به پلتفرم ما اجازه می‌دهد حد تعادل را حفظ کند، ادامه خواهیم. اولویت ما در این فرایند، منافع کاربران و تولیدکنندگان محتوا خواهد بود.

تلگرام رایگان

ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.