آخرین اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات، فین‌تک، بلاک‌چین و دیگر فناوری‌های پیشرفته

در بیست و سومین همایش IMI-100

مبین وان کیش برای دومین بار در میان 500 شرکت برتر کشور قرار گرفت

در بیست و سومین همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران، مبین وان حضور خود را در میان پانصد شرکت برتر کشور تثبیت نمود.

در بیست و سومین همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران، مبین وان حضور خود را در میان پانصد شرکت برتر کشور تثبیت نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مبین وان کیش، در بیست و سومین دوره‌ی همایش «IMI-100» که بیست و ششم بهمن ماه جاری در محل مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، این شرکت برای بار دوم به عنوان یکی از 500 شرکت برتر ایران برگزیده شد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم که با حضور معاونان وزارت صمت، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از نمایندگان مردم برگزار گردید، مبین وان کیش توانست در میان 30 شرکت برتر حوزه‌ی رایانه و فعالیت‌های وابسته قرار بگیرد.

گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی در پایان هر سال طی مراسمی شرکت‌های برتر ایران را انتخاب و معرفی می‌کند. این رتبه‌بندی که ۵۰۰ شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند ضمن شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی، گروه‌های صنعتی و رشته‌های مختلف کسب‌وکاری؛ تاثیر به سزایی در گسترش رقابت میان بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور دارد.

هم‌چنین لازم به ذکر است؛ گردهمایی مدیران ارشد شركت‌های دولتی و خصوصی كشور با هدف افزایش سطح همكاری‌های فی‌مابین، ایجاد زمینه برای تعامل بیشتر مدیران و سیاست‌گذاران اقتصادی كشور با مدیران بنگاه‌های اقتصادی، گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.