تکنووِی
اخبار فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، نقد و بررسی و راهنمای خرید

در بیست و سومین همایش IMI-100

مبین وان کیش برای دومین بار در میان 500 شرکت برتر کشور قرار گرفت

0

در بیست و سومین همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران، مبین وان حضور خود را در میان پانصد شرکت برتر کشور تثبیت نمود.

در بیست و سومین همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران، مبین وان حضور خود را در میان پانصد شرکت برتر کشور تثبیت نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مبین وان کیش، در بیست و سومین دوره‌ی همایش «IMI-100» که بیست و ششم بهمن ماه جاری در محل مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، این شرکت برای بار دوم به عنوان یکی از 500 شرکت برتر ایران برگزیده شد.

- تبلیغات -

بر اساس این گزارش، در این مراسم که با حضور معاونان وزارت صمت، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از نمایندگان مردم برگزار گردید، مبین وان کیش توانست در میان 30 شرکت برتر حوزه‌ی رایانه و فعالیت‌های وابسته قرار بگیرد.

گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی در پایان هر سال طی مراسمی شرکت‌های برتر ایران را انتخاب و معرفی می‌کند. این رتبه‌بندی که ۵۰۰ شرکت بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را معرفی می‌کند ضمن شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی، گروه‌های صنعتی و رشته‌های مختلف کسب‌وکاری؛ تاثیر به سزایی در گسترش رقابت میان بنگاه‌های اقتصادی و کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی کشور دارد.

هم‌چنین لازم به ذکر است؛ گردهمایی مدیران ارشد شركت‌های دولتی و خصوصی كشور با هدف افزایش سطح همكاری‌های فی‌مابین، ایجاد زمینه برای تعامل بیشتر مدیران و سیاست‌گذاران اقتصادی كشور با مدیران بنگاه‌های اقتصادی، گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی و شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.