حذف سریال Invasion با بازی گلشیفته فراهانی از فیلیمو و نماوا

696

بر اساس اطلاعات کسب شده، سریال Invasion با بازی گلشیفته فراهانی از فیلیمو و نماوا حذف شده است.

سریال Invasion با بازی گلشیفته فراهانی (هجوم) مجموعه تلویزیونی علمی-تخیلی آمریکایی بوده که توسط سیمون کینبرگ و داوید ویل برای اپل تی‌وی پلاس ساخته شده‌ است.

در این مجموعه دیدنی بازیگرلن محبوبی همچون گلشیفته فراهانی، شامیر اندرسون، کوتسونا شیئوری، فایرز نصار، بیلی بارت، آژی رابرتسون، تارا مویدی، دایسوکه تسوجی و سم نیل به ایفای نقش پرداخته‌اند. گلشیفته فراهانی که یکی از بازیگران خوب کشورمان است در نقش انیشا مالک به ایفای نقش می‌پردازد. حال گویا سریال Invasion از فیلیمو و نماوا حذف شده است.

سریال Invasion با بازی گلشیفته فراهانی
سریال Invasion / سریال هجوم / گلشیفته فراهانی شخصیت اصلی این سریال است

سریال Invasion با بازی گلشیفته فراهانی از فیلیمو و نماوا حذف شد

پس از پخش سریال جذاب هجوم (Invasion) با بازی گلشیفته فراهانی، به‌طور ناگهانی و بدون هیچ توضیحی از نماوا و فیلیمو بعد از ۸ قسمت حذف شد. در حال حاضر با ورود به صفحه پخش این سریال با ارور ۴۰۴ مواجه می‌شوید. یکی از قوی‌ترین احتمالات علت حذف سریال Invasion از نمآوا و فیلیمو حضور گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی این سریال است که یکی از نقش‌های اصلی را برعهده دارد، است.

سریال Invasion با بازی گلشیفته فراهانی
سریال Invasion / سریال هجوم / گلشیفته فراهانی شخصیت اصلی این سریال است

از آنجا که گلشیفته فراهانی حاشیه‌های زیادی طی سال‌های اخیر و پس از مهاجرت داشته است، به نظر می‌رسد اصلی‌ترین دلیل حذف این سریال از نماوا و فیلیمو همین موضوع باشد. در حال حاضر نمی‌توان به قطعیت گفت که این مجموعه به این دلیل پاک شده است. از این رو تمام کاربران در انتظار توضیح رسمی فیلیمو و نماوا در این باره هستند.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.