آموزش ضبط تماس در تلفن اندرویدی

برنامه Truecaller به‌روزرسانی جدیدی به نام Truecaller Version 12 را ارایه کرده است که ویژگی‌های جدیدی از جمله ضبط تماس در تلفن اندرویدی و رابط کاربری بازطراحی شده را به همراه دارد.

به گزارش راه فناوری، در حال حاضر، اپلیکیشن تروکالر به‌روزرسانی را برای کاربران گوشی‌های هوشمند ارایه کرده است که یکی از ویژگی‌های کلیدی آن ضبط تماس در تلفن اندرویدی به صورت رایگان است.

این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا تمام تماس های ورودی و خروجی را ضبط کنند. همه ضبط‌ها به صورت محلی روی تلفن ذخیره می‌شوند. این ویژگی تا کنون برای کاربران پولی در دسترس بوده است، اما اکنون برای همه کاربرانی که گوشی‌های هوشمند دارای اندروید 5.0 یا بالاتر دارند در دسترس خواهد بود.

مراحل ضبط تماس در تلفن اندرویدی

ضبط تماس در تلفن اندرویدی

  1. تنظیمات را در تلفن هوشمند اندرویدی خود باز کنید و به Accessibility بروید.
  2. در بخش برنامه های دانلود شده، روی Truecaller Call Recording ضربه بزنید.
  3. کلید Truecaller Call Recording را روشن کنید. اعلانی را مشاهده خواهید کرد که به این مضمون که Allow Truecaller Call Recording to have full control of your device? حال از بین گزینه ها، روی OK ضربه بزنید.
  4. اکنون اپلیکیشن Truecaller را در گوشی هوشمند خود باز کنید. مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه را نصب کرده اید.
  5. روی دکمه منو با سه خط در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.
  6. به پایین اسکرول کنید و روی Call Recordings ضربه بزنید.
  7. کلید ضبط تماس را روشن کنید.
  8. اکنون هر زمان که تماسی برقرار می کنید یا تماسی دریافت می کنید، می توانید ویجت Truecaller Recorder را روی صفحه مشاهده کنید. برای شروع یا توقف ضبط، روی آن ضربه بزنید.

می‌توانید از بخش ضبط تماس در برنامه به موارد ضبط شده دسترسی داشته باشید.

این شرکت با به روز رسانی یک ویژگی Video Caller ID را نیز اعلام کرده است. این ویژگی به کاربران امکان می دهد یک ویدیوی کوتاه ضبط کنند که به صورت خودکار در هنگام تماس با دوستان و خانواده پخش می شود.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.