کناره‌گیری برد پیت از بازیگری برای تمرکز بر کسب‌و‌کار جدید

239

اعلام کناره‌گیری برد پیت از بازیگری برای فعالیت در یک حوزه‌ی جدید، طرفداران این بازیگر را غافلگیر کرده است.

اعلام کناره‌گیری برد پیت از بازیگری برای فعالیت در یک حوزه‌ی جدید، طرفداران این بازیگر را غافلگیر کرده است، تغییر حرفه‌ای که هیچ کس فکرش را نمی‌کرد.

ستاره ۵۷ ساله هالیوود به تازگی فاش کرده است که به طور موقت از دنیای بازیگری کناره گیری کرده و وارد عرصه موسیقی خواهد شد! بر اساس گزارش‌ها، این بازیگر و تهیه کننده‌ی برنده‌ی جایزه اسکار با دیمین کوینتارد، تهیه کننده موسیقی برنده جایزه امی همراه شده تا استودیو مشهور Miraval Studios در جنوب فرانسه را بازگشایی کند، استودیویی که در گذشته با چهره های بزرگ دنیای موسیقی مانند پینک فلوید، استینگ و گروه Cranberries همکاری داشته است.

کناره‌گیری برد پیت از بازیگری

این استودیو ضبط موسیقی در سال ۱۹۷۷ ساخته شده و در عمارت شاتو میراوال واقع شده، عمارتی که بازیگر فیلم Once Upon a Time… in Hollywood در سال ۲۰۱۲ آن را همراه با همسر سابقش آنجلینا جولی خریداری کرد. جالب اینکه مراسم ازدواج این دو در سال ۲۰۱۴ در یک کلیسای قدیمی متعلق به قرن سیزدهم در همین عمارت انجام شده بود. این استودیو توسط سازنده اش ژاک لوسیه طراحی شده اما از زمان خریده شدنش توسط پیت به طور کامل بازسازی شده است.

کناره‌گیری برد پیت از بازیگری

اکنون برد پیت و دیمین کوینتارد قصد دارند آن را برای ضبط ترانه های موسیقیدانان برجسته در سال آینده ی میلادی آماده کنند. کناره‌گیری برد پیت از بازیگری و شاید همکاری پیت و کوینتارد در نگاه اول غیرمنتظره به نظر می‌رسد اما به گفته کوینتارد، همکاری با پیت از همان لحظه اول دیدارشان در ذهن او شکل گرفته است.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.