آزمایش فید زمانی اینستاگرام آغاز شد

آزمایش فید زمانی اینستاگرام آغاز شد و این شبکه اجتماعی بار دیگر به شما امکان می‌دهد فید خود را بر‌ اساس زمان انتشار پست‌ها مرتب کنید.

ماه گذشته، اینستاگرام اعلام کرد فید زمانی را در سال ۲۰۲۲ باز می‌گرداند. سرانجام انتظار به پایان رسید و فید زمانی اینستاگرام دست کم برای برخی از کاربران فعال شده است. این شرکت اکنون تا حدی در‌ حال ارائه ویژگی جدیدی است که به افراد امکان می‌دهد آنچه را که در فیدهایشان نشان داده می‌شود انتخاب کنند.

به گزارش xda-developers، قابلیت فید زمانی اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد فید را بر‌‌ اساس زمان مرتب کرده یا حتی پست‌های حساب‌هایی را که دوست ندارند، پنهان کنند. این خبر را آدام موسری، رییس اینستاگرام، با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد.

Testing Feed Changes 👀

We’re starting to test the ability to switch between three different views on your home screen (two of which would give you the option to see posts in chronological order):
– Home
– Favorites
– Following

We hope to launch these soon. More to come. ✌🏼 pic.twitter.com/9zvB85aPSp

— Adam Mosseri (@mosseri) January 5, ۲۰۲۲

[ترجمه: آزمایش تغییرات فید

ما آزمایش توانایی جابه‌جایی بین سه نمای مختلف در صفحه اصلی خود را شروع کرده‌ایم (دو مورد از آن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که پست‌ها را به ترتیب زمانی ببینید):

– خانه

– موارد دلخواه

-فالویینگ‌

امیدواریم به‌زودی آن‌ها را راه‌اندازی کنیم. موارد بیشتری در راه است.]

فید زمانی اینستاگرام

همان‌طور‌ که آدام اشاره می‌کند، در فید زمانی اینستاگرام، کاربران سه گزینه‌ی مرتب‌سازی برای انتخاب خواهند داشت: صفحه اصلی (Home)، موارد دلخواه (Favorites) و فالویینگ‌ (Following). مورد اول مرتب‌سازی فعلی مبتنی بر هوش مصنوعی است. این گزینه‌ای پیش‌فرض است و پست‌هایی را نشان می‌دهد که الگوریتم معتقد است دوست دارید. همچنین موسری اشاره می‌کند در این حالت پست‌های بیشتری از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنید برایتان ظاهر می‌شود.

همان‌طور‌ که از نام «موارد دلخواه» پیدا است، فقط پست‌هایی از حساب‌هایی که ستاره‌دار کرده‌اید نشان داده می‌شوند. این امر به شما امکان می‌دهد تا پست‌های بی‌پایان افرادی را که به آن‌ها اهمیت نمی‌دهید فیلتر کنید. هنگامی که زمان کمی برای مرور فید اینستاگرام خود دارید گزینه مفیدی خواهد بود.

در‌ نهایت، گزینه‌ی فالویینگ وجود دارد که همان فید قدیمی است و پست‌ها را به ترتیب زمانی مرتب می‌کند. برخلاف صفحه اصلی، حالت مذکور فقط شامل محتوای اشتراک‌گذاری‌شده توسط حساب‌هایی است که شما دنبال می‌کنید.

آدام می‌گوید ویژگی جدید مرتب‌سازی به تدریج منتشر خواهد شد. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، همه‌ی کاربران باید تا اواسط سال جاری بتوانند فید زمانی اینستاگرام را ببینند. اگر در اپ شما موجود باشد، می‌توانید از‌ طریق منوی کشویی در گوشه‌ی سمت چپ بالای صفحه اصلی به آن دسترسی داشته باشید.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.