مرور دسته

فین‌تک

اگر بانک‌ها اقدام به راه‌اندازی کیف پول الکترونیکی نکنند قوانین را تغییر می‌دهیم

بانک مرکزی نسبت به عدم راه‌اندازی کیف‌پول الکترونیکی به شبکه بانکی کشور تذکر داد و از آنان خواست تا هرچه زودتر نسبت به عقد قرارداد با راهبران کیف‌پول و ارایه سرویس‌های مبتنی بر کیف‌پول اقدام کنند، در غیر اینصورت ضوابط کیف پول الکترونیکی را…

انگلستان برنامه‌ریزی برای ممنوعیت تبلیغات گمراه‌کننده رمزارزها را آغاز می‌کند

دولت انگلستان ادعاهای «گمراه‌کننده» رمزارزی را که باعث از دست رفتن پول سرمایه‌گذاران می‌شود، سخت‌گیرانه بررسی می‌کند. سازمان راهبرد امور مالی این کشور از بررسی قوانین جدید در این باره خبر داده است.

هشدار جدی جیم کرمر به خریداران دوج کوین

جیم کرمر، معامله‌گر معروف بازار سهام و مجری برنامه مد مانی (Mad Money) در شبکه سی‌ان‌بی‌سی، در توییت اخیر خود هشداری جدی در مورد دوج کوین داده و آن را اوراق بهادار تنظیم‌نشده عنوان کرده است. وی در توییت خود نوشته است: «لطفاً مراقب دوج کوین…

اصلاح مصوبه استخراج رمزارز؛ صدور مجوز ماینینگ منوط به تایید وزارت نیرو می‌شود

اصلاح مصوبه ماینینگ یا استخراج رمزارز در دستور کار هیات وزیران قرار گرفته است، در متن پیشنهادی صدور هر گونه مجوز استخراج رمزارز از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت منوط به تایید وزارت نیرو شده است.

مدیرعامل شاپرک: ثبت درگاه پرداخت به نام یک نفر بدون اطلاع او جرم است

مدیرعامل شاپرک ثبت چندین درگاه پرداخت با نام یک نفر بدون اطلاع او را تخلفی از سمت شرکت‌های پرداخت دانست و اعلام کرد که جدا از تخلف این یک عمل مجرمانه است و امکان پیگیری قضایی آن وجود دارد.