مرور برچسب

اسنپ

تاکسی بلاک‌چینی چگونه کار می‌کند؟

فعالیت اسنپ و تپسی با ورود فناوری بلاک‌چین به حوزه تاکسی‌های آنلاین، احتمالا ادامه می‌یابد. اما آیا با حذف واسطه‌ها تاکسی بلاک‌چینی، امکان ایجاد مشکلاتی مانند به خطر افتادن امنیت مسافران و رانندگان وجود دارد؟

اسنپ به حوزه حمل‌ونقل بین جاده‌ای و حمل‌ونقل سنگین وارد شود

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تقدیر از اقدامات ایرانسل در توسعه اقتصاد دیجیتال از جمله سرمایه‌گذاری در اسنپ، پیشنهاد دادند اسنپ به حوزه حمل‌ونقل بین جاده‌ای و حمل‌ونقل سنگین نیز وارد شود.

شناسایی «انحراف از مسیر»، قابلیت امنیتی جدید اسنپ

اسنپ قابلیت شناسایی و پیگیری «انحراف از مسیر» را در شهرهای تهران، قم و کرج به صورت آزمایشی فعال کرد. این قابلیت به صورت هوشمند می‌تواند انحراف از مسیر را در سفر اسنپی رصد کند و در صورت مشاهده هر مورد غیرعادی تیم امنیت سفر را به‌سرعت مطلع…

سرویس اعتباری اسنپ‌پی برای یک میلیون نفر فعال شد

سرویس اعتباری اسنپ‌ با مدل «الان بخر، بعدا پرداخت کن» (Buy Now, Pay Later) که به اختصار BNPL نامیده می‌شود، در سوپر اپلیکیشن اسنپ راه‌اندازی و این سرویس هم‌اکنون برای یک میلیون کاربر این اپلیکیشن فعال شده است.

اسنپ ساپلای برای تهیه مواد اولیه رستوران‌ها راه‌اندازی شد

سوپراپلیکیشن اسنپ‌، سرویس جدیدی به نام اسنپ ساپلای را راه‌اندازی کرده که قراری است خرید مواد اولیه را برای رستوران‌ها راحت‌تر‌ و شفافت‌تر کند. به نظر می‌رسد با توجه به بی‌رقیب‌ بودن اسنپ‌فود در بازار فروش دلیوری آنلاین غذا این یک قدم دیگر…