مرور برچسب

تاکسی اینترنتی

تاکسی بلاک‌چینی چگونه کار می‌کند؟

فعالیت اسنپ و تپسی با ورود فناوری بلاک‌چین به حوزه تاکسی‌های آنلاین، احتمالا ادامه می‌یابد. اما آیا با حذف واسطه‌ها تاکسی بلاک‌چینی، امکان ایجاد مشکلاتی مانند به خطر افتادن امنیت مسافران و رانندگان وجود دارد؟

اسنپ به حوزه حمل‌ونقل بین جاده‌ای و حمل‌ونقل سنگین وارد شود

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تقدیر از اقدامات ایرانسل در توسعه اقتصاد دیجیتال از جمله سرمایه‌گذاری در اسنپ، پیشنهاد دادند اسنپ به حوزه حمل‌ونقل بین جاده‌ای و حمل‌ونقل سنگین نیز وارد شود.

درآمد عملیاتی تپسی در سال ۹۹ از ۱۷۴ میلیارد تومان گذشت

اعداد مالی امیدنامه تپسی نشان می‌دهد این تاکسی اینترنتی که اولین استارت‌‌آپ ایرانی در حال عرضه در بورس به شمار می‌رود، سال گذشته بیش از ۱۷۴ میلیارد تومان درآمد عملیاتی داشته که کمتر از درآمد این شرکت در سال ۹۸ است. تپسی این کاهش درآمد را به…

شناسایی «انحراف از مسیر»، قابلیت امنیتی جدید اسنپ

اسنپ قابلیت شناسایی و پیگیری «انحراف از مسیر» را در شهرهای تهران، قم و کرج به صورت آزمایشی فعال کرد. این قابلیت به صورت هوشمند می‌تواند انحراف از مسیر را در سفر اسنپی رصد کند و در صورت مشاهده هر مورد غیرعادی تیم امنیت سفر را به‌سرعت مطلع…

رانندگان اوبر باید از حقوق و مزایای کارکنان برخوردار شوند

دادگاه عالی بریتانیا با رد فرجام خواهی اوبر رای قبلی در مورد لزوم شناسایی رانندگان این تاکسی اینترنتی به عنوان کارمند را تایید کرد. بر اساس این حکم رانندگان اوبر در بریتانیا باید از حداقل حقوق و مزایای کارکنان دیگر برخوردار شوند.