مرور برچسب

رمزارز

آیا بیت‌کوین به کانال 25 هزار دلار سقوط می‌کند؟
قیمت لحظه‌ای و زنده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال،

کاهش ثابت در ارزش بیت‌کوین نشان‌دهنده یک فصل فروش جدی است که ارز دیجیتال را در معرض خطر قرار می‌دهد و اگر بیت‌کوین به الگوی نزولی خود ادامه دهد، احتمال اینکه زودتر از ژانویه به ۲۵هزار دلار آمریکا سقوط کند، بسیار زیاد است.

انگلستان برنامه‌ریزی برای ممنوعیت تبلیغات گمراه‌کننده رمزارزها را آغاز می‌کند

دولت انگلستان ادعاهای «گمراه‌کننده» رمزارزی را که باعث از دست رفتن پول سرمایه‌گذاران می‌شود، سخت‌گیرانه بررسی می‌کند. سازمان راهبرد امور مالی این کشور از بررسی قوانین جدید در این باره خبر داده است.

هشدار جدی جیم کرمر به خریداران دوج کوین

جیم کرمر، معامله‌گر معروف بازار سهام و مجری برنامه مد مانی (Mad Money) در شبکه سی‌ان‌بی‌سی، در توییت اخیر خود هشداری جدی در مورد دوج کوین داده و آن را اوراق بهادار تنظیم‌نشده عنوان کرده است. وی در توییت خود نوشته است: «لطفاً مراقب دوج کوین…

بیت کوین به 38 هزار دلار می‌رسد و سپس روند صعودی آغاز می‌شود

برخی از تحلیل‌گران سرشناس بازار ارز دیجیتال معتقدند روند نوسان محدود قیمت بیت کوین که چند هفته‌ای به طول انجامیده است، با سقوط به سطح ۳۸,۰۰۰ دلار به پایان می‌رسد و سپس یک روند صعودی جدید در بازار آغاز می‌شود.

اصلاح مصوبه استخراج رمزارز؛ صدور مجوز ماینینگ منوط به تایید وزارت نیرو می‌شود

اصلاح مصوبه ماینینگ یا استخراج رمزارز در دستور کار هیات وزیران قرار گرفته است، در متن پیشنهادی صدور هر گونه مجوز استخراج رمزارز از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت منوط به تایید وزارت نیرو شده است.