مرور برچسب

گوشی تلفن همراه

واردات 27 مدل گوشی ممنوع شد

واردات 27 مدل گوشی هوشمند دیگر ممنوع اعلام شد. این گوشی‌ها از برندهای شناخته شده‌ای مانند شیائومی، وان‌پلاس و ریلمی هستند. دلیل ممنوعیت واردات این گوشی‌ها، مشکل در برقراری تماس با سرشماره‌های اضطراری کشور اعلام شده است.

اولین تصاویر از گوشی پرچمدار آینده شیائومی Mix 5 Pro

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که سری Mix ۵، پرچمدار‌های آینده گوشی‌های شیائومی خواهند بود که شیائومی Mix 5 Pro مدل برتر آن محسوب می‌شود و ما اکنون به لطف افشاگران دنیای فناوری به تصاویر رندر این مدل، دسترسی داریم.

جنجال واردات گوشی‌های بالای 600 دلار

انتشار و چرخش خبر ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای 600 دلار آن هم زمانی که هنوز در بودجه سال آینده چنین مصوبه‌ای وجود نداشته، در حالی می‌توانست بازار موبایل را تحت تاثیر قرار دهد که چند ساعت بعد گمرک ایران این خبر را تکذیب کرد.

افشای مشخصات دوربین شیائومی Mix 5 و Mix 5 پرو

شیائومی Mix 5 و Mix 5 پرو ، یک دوربین جلو ۴۸ مگاپیکسلی خواهند داشت. انتظار می‌رود سنسور‌های دوربین شیائومی Mix 5 در پنل پشتی، شامل یک ماژول اصلی ۵۰ مگاپیکسلی به همراه OIS 48 مگاپیکسلی فوق عریض و لنز تله فوتو با وضوح مشابه و پشتیبانی از زوم…

بازگشت مجدد گوشی‌های کشویی نوستالوژیک!

Astro Slide 5G دارای یک صفحه کلید مکانیکی با نور پس زمینه است که یاد گوشی‌های کشویی نوستالوژیک را زنده می‌کند. این صفحه کلید می‌تواند در صورت عدم استفاده از طریق مکانیسم لغزنده پنهان شود. این دستگاه دارای چیپست مدیاتک Dimensity 800 می‌باشد…